Kassai Károly (1961-): Vízparti hangulat. Olaj, fa. Dekoratív, kissé s... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kassai-Karoly-1961-Vizparti-hangulat-Olaj-fa-Dekorativ-kisse-serult-fa-keretben-24C3973~II2583790
2583790
10194
413
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Kassai Károly (1961-): Vízparti hangulat. Olaj, fa. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 24×30 cm
: karap_norbert