Gy. Molnár István (1933-2010): Alföldi táj. Rézkarc, papír, jelzett a... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Gy-Molnar-Istvan-1933-2010-Alfoldi-taj-Rezkarc-papir-jelzett-a-karcon-Uvegezett-fa-ke~II2575493
2575493
10150
413
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Gy. Molnár István (1933-2010): Alföldi táj. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fa keretben. 7x19,5 cm
: tm
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: