120 000 Ft
324,32 EUR, 352,94 USD
Gráber Margit (1896-1993): Lány gyümölcsággal. Olaj, vászon, kartonon, jelzett. Hátoldalán feliratozott és ltsz. 78.591 számmal. Proveniencia: Korábban letétben a Fővárosi Képtárban. 60×38 cm. Fa keretben / oil on canvas, mounted on board, signed, framed