10094.
413. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
15 000 Ft
Deák Ébner Lajos (1850-1934): MerÃtÅ‘ legény. LavÃrozott tus, akvarell, papÃr. Jelezve balra lent, paszpartu által takarva. Hátoldalán autográf felirattal: "MerÃtÅ‘ legény". Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festÅ‘művész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Lap széle sérült. 19,5x22 cm