Szántó Piroska (1913-1998): Trió. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 43,5×31 cm / Mixed technique on paper, signed, framed with glass.
Szász Károly István (1909-1979): Fekete formák, 1975. Filctoll, papír, jelzett, 40,5×29,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Szász Károly István (1909-1979): Alakok, 1975. Filctoll, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva, 32×22 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Székely Kálmán (1944-): Mikrokozmosz. Ofszet, papír, jelzett, számozott (200/30). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 44×33 cm