Festmények és grafikák Tételek száma: 433
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2581231
10278
413
cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "Mindennapi kenyerünket", fametszet, papír, jelzett a metszeten, 28,5x20,5 cm 2577076
10279
413
15000
Móricz Margit (1902-1990): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 60×48 cm 2542739
10280
413
Muhits Sándor (1882-1956): Alaktanulmányok. Tus, hártyapapír, jelzés nélkül, sérült, hajtásnyomokkal. 23×54 cm 2542744
10281
413
Muhits Sándor (1882-1956): Bölcs. Ceruza, hártyapapír, jelzés nélkül, sérült, 24×22,5 cm 2577652
10282
413
280000
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
2576386
10283
413
Nagy István (1873-1937): Nagyvárad, milleniumi emléktér 1899. Akvarell, papír, jelzett. Képeslapként elküldve. 9x14 cm 2448098
10284
413
Nagy Lajos (1956-): Zöldellő fa. Akvarell, papír, jelzett. 41,5x33 cm 2433040
10285
413
Nagy Lajos (1956-): Női akt. Ceruza, kréta, kollázs, papír, jelzett. Lap széle sérült. 50x70 cm 2500252
10286
413
15000
Nagy Lajos (1956-): Női portré. Pasztell, papír, jelzett. 61x43 cm 2500268
10287
413
15000
Nagy Lajos (1956-): Kalapos hölgy. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 57x42,5 cm 2583177
10288
413
Nagyszalóki András (?-): Virágözön. Olaj, karton. Jelzett. Fa keretben. 64x53 cm 2302289
10289
413
Nechánszky József (1936-): Tihanyi táj. Rézkarc, papír, jelzett, lap felső részén két karcolással, 15×25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft