Joseph Kádár (1936-2019): Hommage a Le Corbusier, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 6/10 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 13,5x13,5 cm
Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció, 1981. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (32/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 26,5x16,5 cm
Kamarás Béla (?-?, működött a 20. sz. közepén), 4 db mű: Balatoni vitorlások, tájak. Ceruza, papír, jelzés nélkül, helyenként lapszéli apró sérülésekkel, vágott, 20x29 cm körüli méretekben
Kamarás Béla (?-?, működött a 20. sz. közepén), 5 db mű: Balatonfüredi részletek. Ceruza, papír, jelzés nélkül, mind sérült és hiányos, helyenként kissé foltos, 12,5x20 cm
Károlyi Ernő (1923 -2016): Tihanyi Belső-tó (Balaton), 1960-as évek. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben, 60×80 cm