Festmények és grafikák Tételek száma: 433
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2409867
10145
413
Gubcsi Attila (1954-2020): Lányportré. Szén, papír. Jelzett. 51x36 cm. Üvegezett fa keretben. 2561837
10146
413
120000
Gulyás Dénes (1927-2003): Balaton part. Olaj, farost, jelzett. Szélein korábbi keretezésből származó apró sérülések. 60x80 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2580385
10147
413
19000
Gutaházy Németh Gyula (1892-1959): Vásár. Olaj, karton, jelzett, 20x33cm. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben. 2541257
10148
413
7500
Ifj. Guti József Soma (1946-): Kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20,5x30cm 2553108
10149
413
Füle Mihály (1914-2005): Három grácia. Rézkarc, papír, jelzett. 6,5x12,5 cm 2575493
10150
413
Gy. Molnár István (1933-2010): Alföldi táj. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fa keretben. 7x19,5 cm 2553882
10151
413
30000
Gyémánt László (1935-): Akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel, lapméret: 65x49 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude. Screenprint on paper, signed, artist"s proof, 65x49 cm 2553701
10152
413
Győre Fanni (?-): Adatok. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 1/5. 15×10 cm 2553524
10153
413
Győre Fanni (?-): Nyugalmi kísérlet. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Lap alján törésnyommal. 14,5×14,5 cm 2543574
10154
413
110000
Győri István (1957 - ): Gond. Szén, papír, jelzett , , keret nélkül, feltekert állapotban 100×70 cm
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
2501708
10155
413
22000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Falu. Akvarell, papír, jelzett, keretben. 23x36 cm 2539488
10156
413
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 42x26 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft