Zsolnay virágmintás szószos tál, porcelán, kopott, jelzett, 23x16cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-viragmintas-szoszos-tal-porcelan-kopott-jelzett-23x16cm~II2539246
2539246
11343
412
Leírás: Zsolnay virágmintás szószos tál, porcelán, kopott, jelzett, 23x16cm
: karap_norbert