Zsolnay tálka és Meisseni cigaretta kínáló Kézzel festett, jelzett, ki... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-talka-es-Meisseni-cigaretta-kinalo-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-d-8-cm-~II2254297
2254297
11344
412
Kikiáltási ár:
3 600 Ft 9,73 EUR , 10,59 USD
Leírás: Zsolnay tálka és Meisseni cigaretta kínáló Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 8 cm, m: 6 cm
: kozár_edit
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: