Victoria porcelán lábas ékszertartó porcelán ládika Matricás,jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Victoria-porcelan-labas-ekszertarto-porcelan-ladika-Matricas-jelzett-kis-kopassal-10x7x8-c~II2459739
2459739
11618
412
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Victoria porcelán lábas ékszertartó porcelán ládika Matricás,jelzett, kis kopással 10x7x8 cm
: karap_norbert