Szecessziós díszváza. Formába öntött porcelánfajansz, palástján áttört... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Szecesszios-diszvaza-Formaba-ontott-porcelanfajansz-palastjan-attort-aranybrokat-disz~II2567297
2567297
11591
412
Leírás: Szecessziós díszváza. Formába öntött porcelánfajansz, palástján áttört aranybrokát díszítménnyel. Fischer Ignác, Budapest, XIX. sz. vége. Restaurált. m:20cm
: karap_norbert