Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett tálka. Matricás, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-porcelan-Szasz-Endre-altal-tervezett-talka-Matricas-jelzett-erosen-kopott-12x~II2565246
2565246
11378
412
Leírás: Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett tálka. Matricás, jelzett, erősen kopott. 12x14 cm
: karap_norbert