Herendi Viktória mintás szószos tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-szoszos-tal-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal~II2563800
2563800
11221
412
Leírás: Herendi Viktória mintás szószos tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal.
: karap_norbert