Drasche (Kispest) galamb etető leány, kézzel festett porcelán, kopott,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Drasche-Kispest-galamb-eteto-leany-kezzel-festett-porcelan-kopott-jelzett-m14cm~II2571586
2571586
11428
412
Leírás: Drasche (Kispest) galamb etető leány, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett, m:14cm
: karap_norbert