Anita porcelán elefánt. Kézzel festett, jelzett, tetején sérült. 20x17... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Anita-porcelan-elefant-Kezzel-festett-jelzett-tetejen-serult-20x17-cm~II2571451
2571451
11606
412
Leírás: Anita porcelán elefánt. Kézzel festett, jelzett, tetején sérült. 20x17 cm
: tm