Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2572225
11387
412
Hollóházi Faragó Miklós által tervezett, négy évszak sorozat mintával díszített hamutál, matricás, hibátlan, jelzett, 16x16 cm 2485799
11388
412
Hollóházi porcelán korsó H.B.m. Tanácsi Építőipari Vállalat. dekorral. m: 14 cm 2503432
11389
412
Hollóházi tál, Szivárvány kupa 85 asztalitenisz ranglista verseny II. hely felirattal, jelzett, kopott, 18x20cm 2565235
11390
412
3 db Hollóházi porcelán tálka. Matricások, jelzettek, hibátlanok 14-18 cm 2564637
11391
412
Hollóházi porcelán madaras váza, matricás, jelzés nélkül, kopott, m: 33 cm 2382931
11392
412
Hollóházi porcelán hegedűs kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 14,5 cm 2386913
11393
412
Hollóházi porcelán bonbonniere. Aranyozott, jelzett, hibátlan. d: 14,5 cm 2377613
11394
412
Hollóházi retro mokkás készlet egy csésze hiánnyal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2545518
11395
412
Hollóházi porcelán lány paprikával, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm 2461284
11396
412
Hollóházi váza és bonbonierre, részben jelzett, kopott, m: 18cm, 9x7,5x3,5cm 2528042
11397
412
Hollóházi porcelán váza m:12cm, tálka 14x11cm. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 2528031
11398
412
Hollóházi Karácsony mintás váza m:22cm, tálka 14x12cm, gyertyatartó m:4,5cm. Matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, gyári kartondobozban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft