1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Österr. Edelkeramik áttört, gyümölcsös kerámia tál, jelzett, kopással, kis lepattanásokkal, mázhibákkal, javításokkal. d: 26 cm, m: 10,5 cm