Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek

Tételek száma: 60

1915 Kocsis Imre (?-?): Dór, jón és toszkán oszlopokról készült 2 db rajz. Tus. papír, jelzett, sérült, kissé foltos, 52x78 cm
13143.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1915 Issekutz Aurél Krassó-Szörény megyei alispán saját kézzel írt kondoleáló levele 2 beírt oldal
13144.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1920-40 Kurländer István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Illáncsai Davidov S (Szvetozár?) nemesi címere. Tempera, karton. Jelzett a hátoldalán. Kissé sérült. 50x40 cm. Az Illáncsai előnévvel a nemességet 1900. szept. 12. D. Szvetozár ezredes kapta
13145.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1927 Szőts Ernő (1884-1932) a Magyar Rádió első igazgatójának autográf aláírással ellátott levele a rádió fejléces levélpapírján Tóth Erzsi művésznőnek szóló érdekes levélen
13146.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1930 Forray Teréz író iskolai jegyzetfüzete. kb 300 beírt lap
13147.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1930 Herendi porcelánok mintáiról szóló levelezés egy kereskedő és egy ismerős vevő között, megrendelésekkel, klf minták méltatásával.
13148.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
cca 1930 Nagyvárad, dr. Urszinyi József táblabíró házának tervei (4 db) és a kész ház fotója (Schübert uica 8.)
13149.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
13150.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1930 Margit Grossmann mit Ihre Katzen, /és macskái. Mutatványos, artista szerződése és fotók az előadásról
13151.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1937 Szieberth Imre (1873-1956) 3 db előadása:  Az automobil múltja és jelene, Új irányzatok az automobil építésben, Autosztrádák és egyéb modern autóutak, a hozzájuk tartozó 55+18 db feliratozott üvegdiával, köztük számos repedt, és sérült is, 8,5x8,5 cm
13152.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
13153.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
1941 Országzászlók szállítására a Gloria zászló vállalat árszabása és termékmintája.
13154.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft