Térképek Tételek száma: 129
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2565127
14849
412
Maps
Kogutowitz Atlasz I. magyar történelem. MFI. cca 1915. Kissé szakadt papírborítóval 2565130
14850
412
Maps
1944 H. Stembridge, Jasper: A Brit Birodalom atlasza, 20 térképpel és magyarázó szöveggel, első kiadás 2545920
14851
412
Maps
1957 A Magyar Népköztársaság közigazgatási térképe. 1 : 500.000. Bp., Kartográfiai Vállalat (Offset-ny.), hajtva, kisebb szakadásokkal, elvált borítóval, 115x75 cm 2564053
14852
412
Maps
A napóleoni háborúk 3 csatájának térképe a XIX. sz. végéről Bataille de Wagram, Héliopolis, Moskowa. 27,5x20 cm Kis beszakadásokkal 2564024
14853
412
Maps
1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia 45x41 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war lithography 2564006
14854
412
Maps
cca 1910 Milano-Pavia környékének térképe. / Map of Milano Pavia 42x57 cm 2564041
14855
412
Maps
1866 A porosz-osztrák-olasz háború Münchengrätzi csata térképe. Litográfia 51x46 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866. 2565594
14856
412
Maps
Modern térkép a történelmi Magyarországról címerekkel. 48x34 cm 2565122
14857
412
Maps
cca 1930 Erdély térképe. MFI. szakadozott papírborítóval. 60x50 cm 2565132
14858
412
Maps
1921 Kogutowicz Zsebatlasza - 1922, kiadja: Magyar Néprajzi Társaság Emberföldrajzi Szakosztálya, benne a feldarabolt Magyarországot érintő térképekkel, irredenta, sérült kötés, 192p 2565136
14859
412
Maps
Julius Perthes: Atlas antiquus. 24. rézmetszetű térképpel. Kiadói vászonkötésben 2563148
14860
412
Maps
1931 Miskolc Lillafüred Tapolcafürdő turista térkép
32x23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft