https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Térképek

Tételek száma: 129

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Tamanyi-félsziget felszabadítása és hídfőállások birtokba vétele a Krímben (1943. szeptember-november), foltos, 17×26 cm
14885.

Tamanyi-félsziget felszabadítása és hídfőállások birtokba vétele a Krímben (1943. szeptember-november), foltos, 17×26 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1910 Hunyad-vármegye térképe, 1:390.000, in: Kogutowicz Manó: Megyei térképek, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, kartonra kasírozva, hajtott, javított, 36x28 cm
14886.

cca 1910 Hunyad-vármegye térképe, 1:390.000, in: Kogutowicz Manó: Megyei térképek, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, kartonra kasírozva, hajtott, javított, 36x28 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
2
1791 Carte de LEmpire dAllemagne / A német birodalom térképe. Hubert Jaillot. Rézmetsztetű térkép, megviselt állapotban, kartonra kasírozva. / Map of the German Empire. Engraving. Damaged. 90x56 cm
14887.

1791 Carte de L'Empire d'Allemagne / A német birodalom térképe. Hubert Jaillot. Rézmetsztetű térkép, megviselt állapotban, kartonra kasírozva. / Map of the German Empire. Engraving. Damaged. 90x56 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Magyarország, régi térkép reprintje, 78x54 cm, üvegezett fa keretben
14888.

Magyarország, régi térkép reprintje, 78x54 cm, üvegezett fa keretben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Bosnia-Herzegovina Conplan Medusa Assembly and Collection Points, 1:500 000, 90×64 cm
14889.

Bosnia-Herzegovina Conplan Medusa Assembly and Collection Points, 1:500 000, 90×64 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1760, Mantova és a környező észak-itália területek (Velence, Milánó, Bergamo stb.) valamint a mai Svájc és Ausztria egyes részeinek térképe (Das Hertzogthum Mantova und Mirandola sampt angraentzenden Venedischen-Laendern wie auch Tyrolischen und Graubünterischen Graentzen neben einen Theil des Herzogthums Meyland waraus sonderlich die gloriose Expedition der Käyserlichen Armée in Italien). Rézmetszet, kézzel színezett, papír, hajtásnyommal, foltos, lap szélén kisebb sérülésekkel, hátul közepén megerősítve, 41,5x51 cm, lapméret: 56,5x72 cm / cca 1760 Map of Mantova and the Northern Italian (Milano, Venice), Swiss and Austrian surrounding territories. Copper engraving, hand coloured, spotty, with some damages on the edges, 41,5x51 cm
14890.

cca 1760, Mantova és a környező észak-itália területek (Velence, Milánó, Bergamo stb.) valamint a mai Svájc és Ausztria egyes részeinek térképe (Das Hertzogthum Mantova und Mirandola sampt angraentzenden Venedischen-Laendern wie auch Tyrolischen und Graubünterischen Graentzen neben einen Theil des Herzogthums Meyland waraus sonderlich die gloriose Expedition der Käyserlichen Armée in Italien). Rézmetszet, kézzel színezett, papír, hajtásnyommal, foltos, lap szélén kisebb sérülésekkel, hátul közepén megerősítve, 41,5x51 cm, lapméret: 56,5x72 cm / cca 1760 Map of Mantova and the Northern Italian (Milano, Venice), Swiss and Austrian surrounding territories. Copper engraving, hand coloured, spotty, with some damages on the edges, 41,5x51 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1930 magyar vasutak hálózata 70x60 cm
14891.

cca 1930 magyar vasutak hálózata 70x60 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
1947 Nagy Budapest térképe, közigazgatási és rendőrkerületi beosztással, kiadja: Honvéd Térképészeti Intézet, sok szakadással, 85×100 cm
14892.

1947 Nagy Budapest térképe, közigazgatási és rendőrkerületi beosztással, kiadja: Honvéd Térképészeti Intézet, sok szakadással, 85×100 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
1987 Erdély és a Részek térképe és helységnévtára. Mappa Transilvaniae et Partium regni Hungariae repertoriumque locorum objectorum. Készült Lipszky János 1806-ban megjelent munkája alapján. Szerk.: Herner János. Szeged, 1987, Penna Kisszövetkezet. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
14893.

1987 Erdély és a Részek térképe és helységnévtára. Mappa Transilvaniae et Partium regni Hungariae repertoriumque locorum objectorum. Készült Lipszky János 1806-ban megjelent munkája alapján. Szerk.: Herner János. Szeged, 1987, Penna Kisszövetkezet. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1934 ÁTI kisatlasz. Földrajzi leírás, statisztikai adatok, 56 sokszínű és 155 szövegközti térkép, névmutató 30 ezer helynévvel. Bp., é.n., Magyar Királyi Állami Térképészet, VIII+176 p.+32 t.(térképek)+156+4 p. (névmutató.) Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, laza kötéssel.
14894.

cca 1934 ÁTI kisatlasz. Földrajzi leírás, statisztikai adatok, 56 sokszínű és 155 szövegközti térkép, névmutató 30 ezer helynévvel. Bp., é.n., Magyar Királyi Állami Térképészet, VIII+176 p.+32 t.(térképek)+156+4 p. (névmutató.) Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, laza kötéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
A Duna Esztergom-Budapest szakasza, Kemény Andor: A túracsónak evezős térképe, 42×204 cm
14895.

A Duna Esztergom-Budapest szakasza, Kemény Andor: A túracsónak evezős térképe, 42×204 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
9
Ugotsa (Ugocsa) vármegye - Comitatus Ugotsensis térképe. Közreműködő: Görög-Votésky-Benedicti. Színezett rézmetszet, papír. Megjelent Görög Demeter Magyar Atlasz azaz a magyar-, horvát- és tótországi megyék és szabad kerületek földképei című művében. Lapszéli apró szakadásokkal, gyűrődésekkel, jobb alsó és felső sarkában kissé foltos. 31x24 cm
14896.

Ugotsa (Ugocsa) vármegye - Comitatus Ugotsensis térképe. Közreműködő: Görög-Votésky-Benedicti. Színezett rézmetszet, papír. Megjelent Görög Demeter "Magyar Atlasz azaz a' magyar-, horvát- és tótországi megyék és szabad kerületek földképei" című művében. Lapszéli apró szakadásokkal, gyűrődésekkel, jobb alsó és felső sarkában kissé foltos. 31x24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz