1866 Plan des Schlachtfeldes von Custozza am 24. Juni 1866. A porosz-osztrák-olasz háború Custozzai csata nagy méretű térképe. Litográfia 75x105 cm kis sérülésekkel / Map of the Prussian-Italian-Austrian war. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866. with minor faults
1730 Matthäus Seutter: Regiae Celsitudinis Sabaudicae Status in quo Ducatus Sabaudiae Principat Pedemontium....Augsburg, 1730. Kézzel színezett rézmetszet. 56x50 cm Kis hiánnyal, szakadással / Map of Piemont and Italian areas. Hand colored etching with small holes. 56x50 cm
Ansicht der Meerenge der Dardanellen; der alten Schlösser, desgl. von Gallipoli u. Constantinopel. Weimar, 1825. Konstantinápoly, Iszambut rézmetszetű látképe. / Copper plate engraving of Constantinopel, Istanbul 23x36 cm
1930-1940 Részletes magyar autótérkép: 1 Budapest-Wien, a Magyar Touring Club hivatalos térképe, terv.: Gergely Endre, 1 : 250.000, Bp., Kókai Lajos (M. Kir. Állami Térképészet), sérüléssel, 106x43 cm Szakadt borítóval