cca 1930-40 Hollywood valódi email lack rouge, Valery Budapest, plakátterv, litográfia, szórt festék, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 17×26 cm.
Jelzés nélkül (Gaál Mátyás 1909-1999?): Kommunista propaganda plakát terve, 1950-55 körül. Tempera, papír, kissé sérült. Üvegezett fa keretben, 98,5×69 cm
Baleset ellen védekezz! Plakát terv, 1930-40 körül. Tempera, karton, jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) műve. Lap tetején apró sérülésekkel. 47x62,5 cm.
Baleset ellen védekezz! Naponta 100 Baleset. Tempera, karton, jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. 1930-40 körül. Plakátterv. Lapszéli kisebb sérülésekkel. 63x47 cm
cca 1958 Vízirevü - A Fővárosi Nagycirkusz májusi műsora. Plakát. Ofszet, papír. Jelzés nélkül (Vogel Eric?). Kissé sérült. Hajtásnyomokkal. 39,5×28,5 cm