Plakát

Tételek száma: 102

cca 1950-60 Látogasd a szakszervezeti ismeretterjesztő előadásokat. Propaganda plakát. Ofszet, papír. Lapszéli apró szakadásokkal. 41×29 cm
14795.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1956 Kiállítás Tornyai János festőművész képeiből, Janus Pannonius Múzeum, Pécs. Ofszet, papír. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 39,5×27 cm
14796.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1970 Erdért Munkavédelem. Plakát Ofszet, papír. Interpress. Lapszéli apró szakadásokkal. 40×27,5 cm
14797.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1960 Szőnyi István (1894-1960) emlékkiállítás, Esztergomi Képtár, plakát, papír, Múzeumok Rotaüzeme, 38,5x26,5 cm
14798.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1960 Fiatalok! Legyetek motoros repülők. Jelentkezzetek az MHSZ repülőklubjában! Plakát, ofszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli kseibb szakadásokkal 41x28 cm
14799.

cca 1960 Fiatalok! Legyetek motoros repülők. Jelentkezzetek az MHSZ repülőklubjában!" Plakát, ofszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli kseibb szakadásokkal 41x28 cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1941 Szentendre, személyes bejelentési kötelezettség lakás, tartózkodás esetére csendőrség, munkaszolgálat, stb esetére . Nagy méretű plakát, hajtva. 62x98 cm
14800.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1977 Éljen Május 1. plakát s: Bánhidi. szélén beszakadással 33x48 cm
14801.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16
Giro Italiia. Colosseum, Kerékpár. Ofszet, jelzett. 70x90 cm
14802.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Enzo Carnebianca: Szőül Olimpia, Béke. Fotolitográfia. Pecséttel jelzett, sorszámozott 1000/561. 50x70 cm
14803.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1955 Neuland der Plakatkunst 24 db A/4 máretű propaganda plakát reprodukcióval
14804.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Öt világrész állatai - a budapesti állatkertben, plakát, hajtott, 81×58 cm
14805.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
16
1957. November 30-án, éjjel 11 órakor az Erkel színházban plakát, 500 példányban készült, korának megfelelő sérülésekkel, hátoldalán celluxxal ragasztva,70x50cm. Elnézem hajnalig. Kíváncsi külföldiek kalandjai a pesti éjszakában. Írta: baróti Géza. I. rész: Operett. Honthy Hanna, Feleky Kamill, Zentay Anna, Rátonyi Róbert, Lórán Lenke, Pagonyi János, Stúdió Együttes. II.rész: Kabaré. Kazal László, Zsolnay Hédy, Pécsi Gizi Herczeg Jenő, Záray Márta, Garai Nándor, Komlós Vilmos, Vámosi János, Zsoldos Imre.
14806.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft