Órák

Tételek száma: 76

Kenzle és Európa ébresztőóra, az egyik sérült, és nem működik. m:7cm
11928.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ingás asztali óra búrával, műanyag és fém, ceruzaelemes, működik, kisebb kopásnyomokkal, m: 23 cm
11929.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Auriol exkluzív karóra tároló doboz 6 órának. Műbőr, üveg, fém csattal, új állapotban, eredeti dobozában 35 cm
11930.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Régi utazó asztali óra, réz, mechanikus szerkezettel, bőr tokban, kopott, kissé sérült, nem jár, 9x7,5x4 cm
11931.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Little Star quartz falióra, működik. d:31cm
11932.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Mentor, mechanikus, stopper funkciós, Ratrappante funkcióval, férfi karóra, kék bőrszíjjal, karcokkal, működik. d:40mm
11933.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
Figurális, kandallóóra szett, alabástrom, bronz, sérült, kopott, negyedütős szerkezettel, működése nem bevizsgált, m:32-36cm
11934.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Asztali fajansz óra, mechanikus szerkezettel, működik, jelzett, kopott, 31x8x22cm
11935.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Felesütős hajóóra, és barométer, Andries de Jong Amsterdam felirattal, kopott, fáta applikálva, működik d: egyenként 14cm.
11936.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Glashütte, electromehanic, hajóóra, sérült, működik, d:17cm
11937.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Német figurális porcelán asztali óra, nem működik, jelzés nélkül, kopott, m:41cm
11938.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Dieh kerámia falióra, mechanikus, működik, kulccsal, 20x24cm
11939.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft