1908-1922 Magyar Királyi Államvasutak (MÁV) fényképes igazolványa vasúti alkalmazottak, Sarlay János főellenőr részére. Aranyozott bőrkötésben, sérült.
1909 Wekerle Sándor (1878-1963) pénzügyminiszter (és miniszterelnök, második Wekerle-kormány,1906. április 8. 1910. január 17.) autográf aláírása egy kinevezési papíron, Jámbor László zsombolyai m. kir. adóhivatali segéd részére, fejléces papíron, papírfelzettel, hajtva.
cca 1910 - 1950 Vegyes biztosítási okmány tétel, különféle magyar biztosítóktól, biztosítási okmányok, nyugták, függelékek, és egyéb hozzá tartozó iratok, kb. 100 db, többségében az 1920-1940-es évekből, változó állapotban, érdekes anyag