Nyomtatványok

Tételek száma: 423

cca 1970 Premio Michelangelo 1970, Terza edizione internazionale della Mostra Fotografica Marina di Petrasanta Italia. 3rd International exhibition of Photography organized under F.I.A.P. patronage. / fotográfiai kiállítás katalógusa, olasz és angol nyelven, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
14531.

cca 1970 Premio "Michelangelo 1970", Terza edizione internazionale della Mostra Fotografica "Marina di Petrasanta" Italia. 3rd International exhibition of Photography organized under F.I.A.P. patronage. / fotográfiai kiállítás katalógusa, olasz és angol nyelven, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1970 4 db színes nyomat, plakát reprint.
14532.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1970 Magyar Posta Budapesti Közületi Telefonkönyv 1970. Bp., Budapesti Távbeszélő Igazgatóság. Kissé kopott papírkötésben.
14533.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1970-1980 Acosta party-grill retró asztali grillsütő használati utasítása, képekkel illusztrálva
14534.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1970-1980 Rendőrségi újévi üdvözlőlap, aláírásokkal, a borítón Lada (Zsiguli) rendőrautót ábrázoló grafikával
14535.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1970-1980 Kompresszorok és vákuumszivattyúk, műszaki jegyzet, 125 p., helyenként kissé sérült lapokkal
14536.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1970-1990 Kisebb újságkivágás-gyűjtemény színészekről, híres emberekről
14537.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1970-80 Reich Károly grafikus 2 db nyomata, papír, jelzés nélkül, 22,5x14,5 cm
14538.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
cca 1970-1980 Budapest XX. ker. pesterzsébeti lakótelep út és közmű kivételi terve, valamint egy kerti csap öntözőhálózati terve
14539.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ó igen! Hofi Géza képes krónikája és slágerei. Bp., 1971. Zeneműkiadó. Kiadói papírkötésben
14540.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1971 Miskolc, VII. nyári úttörő olimpia programfüzet
14541.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1971 Bp., a Vasutasok Szakszervezete által szervezett 21. Vasutasnap meghívója + használatlan jegyzettömb nylon borítóban
14542.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft