Képkeretek Tételek száma: 48
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2563006
12753
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 40x50cm 2563007
12754
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 36,5x28cm 2563008
12755
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 65x28cm 2563009
12756
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 100x28cm 2563015
12757
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 44,5x38cm 2563014
12758
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 37x54cm 2563013
12759
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, Fellini poszterrel, kopott, 68x68cm 2563012
12760
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, Dürrer poszterrel, kopott, 84x60cm 2563049
12761
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, Egon Schiele nyomattal, kopott, 43x28cm 2563050
12762
412
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 45x35cm 2563088
12763
412
Frames
Asztali kitámasztós antik intarziás fotókeret, anya és lánya fotó, kopott 18,5x24,5cm 2563089
12764
412
Frames
Asztali kitámasztós antik fotókeret, fiatal hölgy fotó, kopott 22,5x16,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft