Szabó Barnabás fotói írókról, költőkről, művészekről. 9 db fotó: Egyed Péter, Domonkos Géza, Markó Béla, Méliusz József, Ferences István, Bajor Andor, , Gáll Ernő, Palocsay Zsigmond, Tompa Gábor 25x18 cm
cca 1927-48 Unger Viktor (Victor, 1905 körül-1975 után?) színész fényképalbuma, különböző szerepekben és jelmezekben, többségében albumlapon feliratozott, össz. 48 db fotó, különféle méretekben, néhány kevés fotó sérült, 3 db újságkivágás, album sérült