Bolhapiac Tételek száma: 624
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2569673
12612
412
Flea Market
2569686
12613
412
Flea Market
Szafaris kézzel szegett selyem kendő 787x87cm 2566227
12614
412
Flea Market
Autós akkumulátor feszültség mérő, működik. 2567185
12615
412
Flea Market
Bronz mozdony, korrodált, h:13cm 2572886
12616
412
Flea Market
1978 1 pár női kesztyű, nappa, Pécsi Kesztyűgyár, méret: 7 1/2, újszerű állapotban, eredeti reklámszatyorban 2567184
12617
412
Flea Market
Régi rozsdás ládazár, 13x7,5cm 2572818
12618
412
Flea Market
6 db régi villa, jelzettek, egyik monogrammal, kopásnyomokkal, h: 17,5 és 18 cm 2399821
12619
412
Flea Market
2 db Zara köves és gyöngyös fém nyaklánc, eredeti csomagolással, méret: M + 1 pár műanyag fülklipsz 2567759
12620
412
Flea Market
Kínai tükrös lakkdoboz, kopott, 10x10x5cm 2562921
12621
412
Flea Market
7db vegyes bicska, kopott, h: cca. 10cm 2564355
12622
412
Flea Market
2 db régi, drótkeretes szemüveg eredeti tokkal 2571452
12623
412
Flea Market
1940 Erdélyi Helikon halina könyvjelzője, sokszorosított aláírásokkal, 24x5,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft