Bolhapiac Tételek száma: 624
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2570893
12040
412
Flea Market
Régi, egyszemes látcső. XX. sz. eleje. Jelzés nélkül 19 cm 2569439
12041
412
Flea Market
Finn érclelet, rajta rézplakettel 17 cm 2564632
12042
412
Flea Market
Ezüstözött alpakka fedeles cukortartó, kopott, jelzés nélkül, m: 9 cm, d: 12 cm 2564858
12043
412
Flea Market
Retro szovjet elektromos fém kávéfőző, jelzett, vezetékkel, nem kipróbált, m: 37 cm 2565159
12044
412
Flea Market
Csőszerelő készlet műanyag dobozban és forrasztó, nem kipróbált, forrasztó kopott, készlet jó állapotban 2565324
12045
412
Flea Market
2 db hangerősítő (hallókészülék) + egy pár mini hangfal eredeti dobozában, új állapotban 2565140
12046
412
Flea Market
Redőnyhúzó, díszes, jelzett borítással. Paschka Budapest. Réz 22 cm 2516543
12048
412
Flea Market
ALASKA BM 2000 márkájú kenyérsütő, működik, használati útmutatóval, sérült karton dobozban, 10 féle programmal. 2564621
12049
412
Flea Market
Dr. Oetker nagy fa doboz, szúette lyukakkal, 33×22×14 cm 2565004
12050
412
Flea Market
"MARS" fém házas, műanyag fiókos szerelvénytartó, összesen 13 darab fiókkal (három különböző méretben). Használt, jó állapotban (~23,7x30,5x14,5cm) 2563398
12051
412
Flea Market
"MARS" fém házas, műanyag fiókos szerelvénytartó, összesen 13 darab fiókkal (három különböző méretben). Használt, jó állapotban (~23,7x30,5x14,5cm) 2563395
12052
412
Flea Market
Műanyag szerelvénytartó, 15 darab fiókkal. Használt jó állapotban (~20x24x15cm) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft