Bolhapiac Tételek száma: 624
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2566172
12322
412
Flea Market
Könyv alakú zsebkendőtartó, kopott, sérült, 25x13x11cm 2566092
12323
412
Flea Market
Margitsziget Vendéglő vésetű só és borstartó, üveg, ezüstözött fém fogvájótartó, kopott, m:9cm 2566093
12324
412
Flea Market
Dekoratív réz kaspó, kopott, m:15cm, d:18cm 2566094
12325
412
Flea Market
Retró fém kehely, üveg berakással, jelzés nélkül, kopott. m:15cm 2566095
12326
412
Flea Market
Fali gyertyatartó, réz, fa, kopott, 22x16cm 2565689
12327
412
Flea Market
Ón fedeles kiöntő, kopott, m:20cm 2565688
12328
412
Flea Market
Ón fedeles kiöntő, kopott, m:14cm 2565687
12329
412
Flea Market
Ón fedeles kiöntő, kopott, m:14cm 2565682
12330
412
Flea Market
Mustártartó, ezüstözött alpakka, jelzett, m:17cm 2564882
12331
412
Flea Market
2db retró design gyertyatartó, két különálló darab, kopott m:6cm 2564849
12332
412
Flea Market
Indiai grill tálaló (1 db kés, 1 db villa) szett fa tokban. Hibátlan, h: 40 cm 2564744
12333
412
Flea Market
Tura távcső, kopott, 9x9cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft