Bolhapiac Tételek száma: 624
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2547952
12153
412
Flea Market
Elektronikus fali/mennyezeti lámpa, 15 W, 230 V. Eredeti dobozában, nem kipróbált, 51x8,5 cm 2538245
12154
412
Flea Market
Sütemény- és krém formanyomó, több különféle formával, újszerű állapotban, eredeti dobozában 2538273
12155
412
Flea Market
Régi fém diódaráló, jelzett (MNOSZ 10775), kopottas, rozsdafoltokkal, 26x14x8 cm 2538260
12156
412
Flea Market
Régi fém burgonyanyomó, rozsdafoltos, h: 27 cm 2516806
12157
412
Flea Market
TP-Link TL-WR740N 150Mbps router, eredeti dobozában 2505157
12158
412
Flea Market
Virág formájú asztali lámpa, működik, SÉRÜLT. m: 35cm 2505158
12159
412
Flea Market
Virág formájú asztali lámpa, működik, SÉRÜLT. m: 35cm 2482922
12160
412
Flea Market
2448687
12161
412
Flea Market
3 db fali trófea, két őzagancs, egy vaddisznó agyar, kopott. (Monori VT, mende) 16 és 50 cm között. 2303409
12162
412
Flea Market
Kínai festett mázas kerámia kínáló, vesszőből font tartóban, jelzett, sérült, m: 13 cm, d: 14 cm 2490303
12163
412
Flea Market
6 db fém kehely és 6 db fém csésze üvegbetéttel. Kopott. 2490323
12164
412
Flea Market
4 db indiai zománcos réz tárgy (váza és tál) m: 8 és 42 cm között. Kopott. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft