6 000 Ft
16
[Spirago, Franz (1862-1942)] Spirago Ferenc: Katholikus katekizmus felnőttek számára. I-II. rész. I. rész: Hittan. II. rész: Erkölcstan. "Volks-katechismus"-a g-ik kiadásából fordította: Adjutus Secundus. Szatmár, 1898., "Pázmány-Sajtó-ny.", XXII+346+2;381+3 p. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval és gerinccel, kissé foltos lapokkal, a borítón címkékkel, intézményi- és névbélyegzésekkel.