Tétel

Kikiáltási ár:

3 000 Ft

Leírás:

Egyházmegyei határozatok és törvények. Decreta almae Dioecesis Wesprimiensis anno 1934. diebus 25-28. junii in secunda synodo dioecesana publicata et aprobata. Veszprém, 1935., Egyházmegyei Könyvnyomda, 150 p. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, intézményi bélyegzővel, foltos címlappal, kissé foltos lapokkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : hsz

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.