Csernoch János: Simor János szent beszédei. Esztergom, 1892., Buzárovits Gusztáv, 1 ( Simor János, címkép) t.+XXI+2+487 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel, intézményi és névbélyegzőkkel, foltos címképpel.