Dr. Szelner Aladár: Magyarország túrakönyve. Bp., 1928, Athenaeum. Kia... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000010/Dr-Szelner-Aladar-Magyarorszag-turakonyve-Bp-1928-Athenaeum-Kiadoi-felvaszon-kotes-~II2572591
2572591
15008
412
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Dr. Szelner Aladár: Magyarország túrakönyve. Bp., 1928, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
: tánczos_gábor
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: