15050.
412. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Ausztria. Szerk.: Németh Andor. Lloyd útikönyvek. Bp., 1930., Lloyd. Fekete-fehér fotókkal, kihajtható térképekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, a hátsó térképen szakadással.