Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 190

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Vas vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1989, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15156.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Esztergom vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1989, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15157.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15158.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15159.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tears for the Tisza. Bp., 2001., Masszi Publishing House. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15160.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
L. V. Bertarelli: Italien in einem Bande. Griebens Reiseführer 80. Berlin-Milano, 1928, Grieben-Albert Goldtschmidt-Touring Club Italiano, 698 p. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói kopott egészvászon-kötésben.
15161.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15162.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Fabio Bourbon: Spanyolország. Ford.: Gorzó Andrea. Bp., 1996., Gabo. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos papír védőborítóban.
15163.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. I-II. kötet. Szerk.: Csutak Vilmos. Reprint kiadás. H.n., [1988], Castor és Pollux (Petőfi-ny.), 780+4 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
15164.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Magyar Hírmondó sorozat két, erdélyi témájú kötete: Ódon Erdély I-II. Művelődéstörténeti tanulmányok. Szerk.: Sas Péter. Budapest, 1986, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.  Kincses Kolozsvár I-II. Szerk.: Bálint István János. Budapest, 1987, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15165.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szelényi Károly: Eger. Hevesi képek. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó/Kossuth Nyomda. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15166.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
Tóth Béla: A szegedi nagyárvíz képeskönyve Szeged, 1979, Szeged Megyei Városi Tanács V. B. Műv. Oszt. kiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban. Szép állapotban.
15167.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft