Monori Wertheimer Ede: Gróf Andrássy Gyula élete és kora. II. és III. kötet (I. kötet nélkül). Bp., 1913, MTA. II. kötet elején címképként Andrássy Gyulát ábrázoló rézkarccal (W. Unger metszése), alján foltos. Papírkötésben, sérült és ragasztott gerinccel és borítóval, lapok széle és alja többségében foltos.