Tétel

Kikiáltási ár:

24 000 Ft
64,86 EUR, 70,59 USD

Leírás:

Magyar Történeti Életrajzok, I. évf. 1-3. köt., egybekötve: Márki Sándor: Mária Magyarország királynéja. 1370-1395. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. (I. évf. 1. köt.) Bp., 1885., Méhner Vilmos, (Franklin-ny.),12+191 p.+7 (képtáblák, közte két színes, egy színes, két oldalas), 1 (színes, kétoldalas térkép) t. Oldalszámozáson belül gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képekkel, hasonmásokkal illusztrált.; Thallóczi Lajos: Csömöri Zay Ferenc. 1505-1570. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. (I. évf. 2. köt.) Bp., 1885., Méhner Vilmos, (Franklin-ny.), 1 (címkép,Dörre Tivadar (1858-1932): Zay Ferenc rézmetszetű portréja) t. +4+171 p. + 8 t. (képtáblák, közte egy színes, két hasonmás, amiből egy két oldalas) t. Oldalszámozáson belül gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képekkel, hasonmásokkal illusztrált.; Acsády Ignácz: Széchy Mária. 1610-1679. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. (I. évf. 3. köt.) Bp., 1885., Méhner Vilmos, (Franklin-ny.), 4+268 p. + 10 (képtáblák, közte két színes, egy két oldalas színes, egy kihajtható. Két hasonmás, amiből egy kihajtható) t. Oldalszámozáson belül gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képekkel, hasonmásokkal illusztrált.; Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, foltos lapszélekkel, az I. részből egy tábla hiányzik (24. o. A brünni szerződés.)

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor