Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Szerk.: Rappai Zsuzsa. Kardos G. György és Ungvári Tamás előszavával. Bp., 1995, Tegnap és Ma Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Fernao Mendes Pinto: Bolyongás. Vál. és ford.: Székely Ervin. Rákóczi István jegyzeteivel. Rózsa Zoltán utószavával. Bp., 1992., Cédrus. Kiadói papírkötés.
Beer, Max: A szocializmus és a társadalmi harcok története. Negyedik kötet: Újkor. Kolozsvár, 1947, Józsa Béla Athenaeum. 144 p. Félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos gerinccel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
Bárdossy László: Magyar politika a mohácsi vész után. Bp., 1992, Holnap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Az 1943-as kiadás reprintje.
Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Számos fekete-fehér illusztrációval. Sérült kiadói félbőr-kötés, tulajdonosi bejegyzéssel.