Könyvek: Történelem

Tételek száma: 174

Uralkodók és corvinák. Az Országos Széchényi Könyvtár jubileumi kiállítása alapításának 200. évfordulójára. Potentates and Corvinas. Anniversary Exhibiton of the National Széchényi Library. Bp., 2002, OSZK. Színes fotókkal illusztrálva, magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
15691.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Geschichte des Kaisers Napoleon von P. M. Laurent. Illustrirt von Horaz Verznet. Leipzig, 1840., J.J. Weber Verlagsbuchhandlung, 1 (díszcímlap) t. + 1 (címkép) t. +VII+904 p. Rendkívül gazdag szövegközti fametszetű képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal, a díszcímlap sarkán, valamint a 9/10. lap sarkán hiánnyal, 871/872. lap aljának szélén hiánnyal, valamint a 415/416. lap alsó sarkán hiánnyal, egy javított és sérült (687/688.), és egy javított (657/658.), néhány lap szélén egészen kis szakadással, megviselt állapotban.
15692.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15
15693.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Owen Chadwick: A reformáció. Bp., 2003, Osiris. Kiadói papírkötésben.
15694.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Mark Elvin: Fejlődés és stagnálás a kínai történelemben. Bp., 1977. Kossuth. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval
15695.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Stella Andrássy: Die Puszta brennt. Zürich, 1948. Thomas. Kiadói vászonkötésben
15696.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Bacsa Gábor: A magyar-jugoszláv (S.H.S.) határ megállapítása és kitűzése (a trianoni szerződés szerint) 1921-1924. Bp., 1998, Püski, 224 p. Kiadói papírkötés.
15697.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Krausz Tamás: A Szovjetunió története. 1914-1991. A rövid XX. század. Bp., 2008., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
15698.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kubler, George: Az idő formája. Megjegyzések a tárgyak történetéről. Bp., 1992., Gondolat. 226 p. Kiadói papírkötés, néhány lap kissé foltos.
15699.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Bálint László: A szabadság katonája. Fejezetek Türr István életéből. Baja, 2000, szerzői. Kiadói papírkötés, fekete-fehér képekkel illusztrált.
15700.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
G. Beke Margit: Északi istenek. Bp., 1973. Móra. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval
15701.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Benito Mussolini: Fasizmus doktrínája és egyéb világnézeti munkája. Gondolatok. A korporatív állam. Bp., 2000., Gede. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal.
15702.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
32

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft