Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 45

17120.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Öveges - Molnár: Színes atomfizika. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói papírkötés.
17121.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Zimányi Vidor: A mandula-környéki tályog kór- és gyógytana. Bp., 1935., Orvosképzés. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a gerincén sérült, hiányos borítóval.
17122.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Catherine Parker-Littler: Kérdezd a szülésznőt! Ford.: Lipták Judit. Bp., 2011, M-Érték. Kiadói kartonált papírkötés.
17123.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17124.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Csányi Vilmos: Bukfenc és Jeromos. Hogyan gondolkodnak a kutyák? Bp., 2005., Vince. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17125.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17126.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17127.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ph. Bockenheimer, Fritz Frohse: Atlas chrirurgischer Operationen. Jena, 1906, Gustav Fischer. Fekete-fehér illusztrációkkal és színes táblákkal. Német nyelven. Korabeli bordázott, aranyozott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapélekkel, sérült gerinccel és borítóval, sérült kötéssel, foltos lapokkal. Erősen hiányos, több lap és színes tábla hiányzik, egy tábla kijár és sérült!
17128.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft