dr. Gyulai Ferenc: Fényképészmester könyve. Bp., 1962. Táncsics. félvá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Technika~1000017/dr-Gyulai-Ferenc-Fenykepeszmester-konyve-Bp-1962-Tancsics-felvaszon-kotesben-kisse~II2447532
2447532
17181
412
Books: Technics
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: dr. Gyulai Ferenc: Fényképészmester könyve. Bp., 1962. Táncsics. félvászon kötésben, kissé kopott papírborítóval
: karap_norbert