https://www.darabanth.com/hu/412-Gyorsarveres/412.0/Konyvek/Konyvek-Tarsadalomtudomany~1000016/Teljes-esperanto-magyar-magyar-eszperanto-zsebszotar-Keszitette-Torok-Peter-es-Dr-Schat~II2573175
2573175
17133
412
Books: Social sciences
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
LeÃrás:
Teljes esperanto-magyar, magyar eszperanto zsebszótár. KészÃtette: Török Péter, és Dr. Schatz Róbert. Debrecen, 1910., Kókai Lajos, 8+288; 4+162+2 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pelikán_kristóf
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m