Kaczvinszky Andor: Közgazdasági dolgozatok. Gyula, 1909., Dobay János-... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tarsadalomtudomany~1000016/Kaczvinszky-Andor-Kozgazdasagi-dolgozatok-Gyula-1909-Dobay-Janos-ny-4plus127plus1-p-Korabeli-ar~II2569595
2569595
17129
412
Books: Social sciences
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Kaczvinszky Andor: Közgazdasági dolgozatok. Gyula, 1909., Dobay János-ny., 4+127+1 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
: pelikán_kristóf