15190.
412. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Magyar sakktörténet 1-4. kötet. (Teljes!) Szerk.: Barcza Gedeon, Földeák Árpád. Bp., 1975-1989, Sport. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban, egy papírborítón kis szakadással, egy másik papírborítón kopásnyomokkal.