https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~1000024/A-hullademon-huszonot-meseje-Szanszkrit-tundermesek-Szanszkritbol-ford-az-utoszot-es-a~II2565071
2565071
17299
412
Books: Tales
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
LeÃrás:
A hulladémon huszonöt meséje. Szanszkrit tündérmesék. Szanszkritból ford., az utószót és a jegyzeteket Ãrta: Vekerdi József. A könyv borÃtó illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1963, Európa. Kiadói félvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert