Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 34

17311.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Zsoldos Vera: Lapozgató. Bp., 1982., Minerva, 5 sztl. lev. Kiadói kissé kopott kartonált kötés.
17312.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17313.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
Maurel, Micheline: A kínai baba. Mesék. Bp., 1961, Móra Ferenc Könyvkiadó, 30+2 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
17314.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Mix y su cascabel spanyol nyelvű képes mesekönyv csengős könyvjelzővel / Cartoon booklet 16 p.
17315.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17316.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
L. Magyary Judit: Örökség a hegyek közt. Regény fiatal leányok számára. Róna Emmy rajzaival. Bp.,1943,Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé foltos lapélekkel.
17317.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Gordon Éva: Babszem Jankó. Zombory Éva rajzaival. Kossuth 1957. Kiadói félvászon kötésben.
17318.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Wass Albert: A harkály meséje. Bp., 2012. Szász Lóránt. KIadói paparborítással
17319.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
P. Tomka S. J.: Szenes Péter találmánya. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1941., Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, a hátsó borítón a papírborítás pótolt.
17320.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17321.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17322.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft